155 000 €
6739 €/m²
Property 61678 photo 1
Property 61678 photo 2
Property 61678 photo 3
Property 61678 photo 4
Property 61678 photo 5
Property 61678 photo 6
Property 61678 photo 7

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1987
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 1
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5850 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 23 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
220 000 € 2268 €/m²
  • کد شی 50492
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
165 000 € 916 €/m²
  • کد شی 50635
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
215 000 € 2828 €/m²
  • کد شی 50642
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 1894 €/m²
  • کد شی 51269
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 4
فروش
178 000 € 1561 €/m²
  • کد شی 51771
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2096 €/m²
  • کد شی 51795
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
225 000 € 3082 €/m²
  • کد شی 52255
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
168 000 € 2507 €/m²
  • کد شی 52296
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 1016 €/m²
  • کد شی 52331
  • مربع متر 187 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
200 000 € 1769 €/m²
  • کد شی 53236
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه