فروش - دوبلکس 106 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
830 000 € 800 000 €
7547 €/m²
Property 62555 photo 1
Property 62555 photo 2
Property 62555 photo 3
Property 62555 photo 4
Property 62555 photo 5
Property 62555 photo 6
Property 62555 photo 7
Property 62555 photo 8
Property 62555 photo 9
Property 62555 photo 10
Property 62555 photo 11
Property 62555 photo 12
Property 62555 photo 13
Property 62555 photo 14
Property 62555 photo 15
Property 62555 photo 16
Property 62555 photo 17
Property 62555 photo 18
Property 62555 photo 19
Property 62555 photo 20
Property 62555 photo 21
Property 62555 photo 22
Property 62555 photo 23
Property 62555 photo 24
Property 62555 photo 25
Property 62555 photo 26

Details

  • سال ساخت: 2025
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Type of flooring: wood
  • Levels: 2
  • فاصله از دریا: 1249 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 106 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل طبقه 4 شامل دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, چمن, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
670 000 € 2055 €/m²
  • کد شی 41758
  • مربع متر 326 m²
  • Rooms 6
فروش
880 000 € 5866 €/m²
  • کد شی 64719
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 8888 €/m²
  • کد شی 65895
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 65910
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5902 €/m²
  • کد شی 64863
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
683 000 € 5464 €/m²
  • کد شی 56731
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه