900 000 €
6000 €/m²
Property 63853 photo 1
Property 63853 photo 2
Property 63853 photo 3
Property 63853 photo 4
Property 63853 photo 5
Property 63853 photo 6
Property 63853 photo 7
Property 63853 photo 8
Property 63853 photo 9
Property 63853 photo 10
Property 63853 photo 11

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2900 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 150 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش. طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
734 000 € 5518 €/m²
  • کد شی 57987
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
940 000 € 6225 €/m²
  • کد شی 65137
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
1 050 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 14288
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 630 m
فروش
940 000 € 7401 €/m²
  • کد شی 64215
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 5666 €/m²
  • کد شی 64866
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m

اشتراک خبرنامه