فروش - اپارتمان 127 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال Cholargos
470 000 €
3701 €/m²
Property 7940 photo 1
Property 7940 photo 2
Property 7940 photo 3
Property 7940 photo 4
Property 7940 photo 5
Property 7940 photo 6
Property 7940 photo 7
Property 7940 photo 8
Property 7940 photo 9
Property 7940 photo 10
Property 7940 photo 11
Property 7940 photo 12

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 127 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, شومینه, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 6214 €/m²
  • کد شی 56679
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
378 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 56725
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
675 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 56769
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه