530 000 €
4240 €/m²
Property 8643 photo 1
Property 8643 photo 2
Property 8643 photo 3
Property 8643 photo 4
Property 8643 photo 5
Property 8643 photo 6
Property 8643 photo 7
Property 8643 photo 8
Property 8643 photo 9
Property 8643 photo 10
Property 8643 photo 11
Property 8643 photo 12
Property 8643 photo 13
Property 8643 photo 14
Property 8643 photo 15
Property 8643 photo 16
Property 8643 photo 17
Property 8643 photo 18
Property 8643 photo 19
Property 8643 photo 20
Property 8643 photo 21
Property 8643 photo 22
Property 8643 photo 23
Property 8643 photo 24

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2014
  • تعداد اتاق ها: 5
  • امکانات دیگر: колодец
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 125 متر مربع در کورفو. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
500 000 € 1358 €/m²
  • کد شی 49588
  • مربع متر 368 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
580 000 € 1633 €/m²
  • کد شی 50661
  • مربع متر 355 m²
  • Rooms 7
فروش
690 000 € 1533 €/m²
  • کد شی 52075
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 14
فروش
700 000 € 4827 €/m²
  • کد شی 56012
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5
فروش
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 56361
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
680 000 € 8292 €/m²
  • کد شی 56489
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 1504 €/m²
  • کد شی 59267
  • مربع متر 319 m²
  • Rooms 4
فروش
630 000 € 2086 €/m²
  • کد شی 59310
  • مربع متر 302 m²
  • Rooms 9
فروش
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • کد شی 59766
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه