450 000 €
2795 €/m²
Property 6448 photo 1
Property 6448 photo 2
Property 6448 photo 3
Property 6448 photo 4
Property 6448 photo 5
Property 6448 photo 6
Property 6448 photo 7
Property 6448 photo 8
Property 6448 photo 9
Property 6448 photo 10
Property 6448 photo 11
Property 6448 photo 12
Property 6448 photo 13
Property 6448 photo 14
Property 6448 photo 15
Property 6448 photo 16
Property 6448 photo 17
Property 6448 photo 18
Property 6448 photo 19
Property 6448 photo 20
Property 6448 photo 21
Property 6448 photo 22
Property 6448 photo 23
Property 6448 photo 24
Property 6448 photo 25
Property 6448 photo 26
Property 6448 photo 27

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2012
  • سال نوسازی: 2016
  • تعداد اتاق ها: 5
  • امکانات دیگر: Открытый джакузи на веранде.
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 150 m

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Wifi
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 161 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
500 000 € 1358 €/m²
  • کد شی 49588
  • مربع متر 368 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
580 000 € 1633 €/m²
  • کد شی 50661
  • مربع متر 355 m²
  • Rooms 7
فروش
385 000 € 1425 €/m²
  • کد شی 54424
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 56361
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 1504 €/m²
  • کد شی 59267
  • مربع متر 319 m²
  • Rooms 4
فروش
630 000 € 2086 €/m²
  • کد شی 59310
  • مربع متر 302 m²
  • Rooms 9
فروش
620 000 € 5740 €/m²
  • کد شی 60037
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 2100 €/m²
  • کد شی 60177
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه