850 000 €
2656 €/m²
Property 9589 photo 1
Property 9589 photo 2
Property 9589 photo 3
Property 9589 photo 4
Property 9589 photo 5
Property 9589 photo 6
Property 9589 photo 7
Property 9589 photo 8
Property 9589 photo 9
Property 9589 photo 10
Property 9589 photo 11
Property 9589 photo 12
Property 9589 photo 13
Property 9589 photo 14
Property 9589 photo 15
Property 9589 photo 16
Property 9589 photo 17
Property 9589 photo 18

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2017
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 320 متر مربع در آتن. خانه واقع در 4 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. طبقه 2 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
860 000 € 5931 €/m²
  • کد شی 65063
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
850 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 61535
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
890 000 € 6137 €/m²
  • کد شی 64880
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
693 000 € 5456 €/m²
  • کد شی 56732
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه