فروش - اپارتمان 216 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 603 800 €
7425 €/m²
Property 17917 photo 1
Property 17917 photo 2
Property 17917 photo 3
Property 17917 photo 4
Property 17917 photo 5
Property 17917 photo 6
Property 17917 photo 7
Property 17917 photo 8
  • کد شی 17917
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 216 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 216 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 350 000 € 5094 €/m²
  • کد شی 41267
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 323 000 € 4424 €/m²
  • کد شی 41320
  • مربع متر 299 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 930 000 € 13985 €/m²
  • کد شی 41323
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 780 000 € 14354 €/m²
  • کد شی 41326
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 960 000 € 14202 €/m²
  • کد شی 41328
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41330
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه