فروش - اپارتمان 126 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 090 000 €
16587 €/m²
Property 37610 photo 1
Property 37610 photo 2
Property 37610 photo 3
Property 37610 photo 4
Property 37610 photo 5
Property 37610 photo 6
Property 37610 photo 7
Property 37610 photo 8
Property 37610 photo 9
Property 37610 photo 10
Property 37610 photo 11
  • کد شی 37610
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 126 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 126 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 280 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 41664
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 5
فروش
2 200 000 € 14666 €/m²
  • کد شی 42950
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
2 000 000 € 14705 €/m²
  • کد شی 43628
  • مربع متر 136 m²
  • فاصله تا دریا 40 m
فروش
2 257 200 € 17914 €/m²
  • کد شی 44433
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • کد شی 44730
  • مربع متر 152 m²
  • فاصله تا دریا 40 m
فروش
2 600 000 € 11063 €/m²
  • کد شی 44807
  • مربع متر 235 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
1 800 000 €
  • کد شی 44956
  • مربع متر 0 m²
  • Rooms 3
فروش
2 220 000 € 16204 €/m²
  • کد شی 45137
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
2 235 000 € 16679 €/m²
  • کد شی 45139
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
2 785 000 € 13994 €/m²
  • کد شی 45146
  • مربع متر 199 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه