فروش - اپارتمان 154 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 269 900 €
8246 €/m²
Property 17918 photo 1
Property 17918 photo 2
Property 17918 photo 3
Property 17918 photo 4
Property 17918 photo 5
Property 17918 photo 6
Property 17918 photo 7
Property 17918 photo 8
  • کد شی 17918
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 154 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 154 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 431 000 € 7119 €/m²
  • کد شی 39436
  • مربع متر 201 m²
  • Rooms 5
فروش
1 700 000 € 11409 €/m²
  • کد شی 40918
  • مربع متر 149 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 390 000 € 6150 €/m²
  • کد شی 41253
  • مربع متر 226 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 200 000 € 4316 €/m²
  • کد شی 41264
  • مربع متر 278 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 150 000 € 6886 €/m²
  • کد شی 41265
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 350 000 € 5094 €/m²
  • کد شی 41267
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 211 000 € 5685 €/m²
  • کد شی 41319
  • مربع متر 213 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 323 000 € 4424 €/m²
  • کد شی 41320
  • مربع متر 299 m²
  • فاصله تا دریا 350 m

اشتراک خبرنامه