فروش - اپارتمان 100 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 350 000 € 990 000 €
9900 €/m²
Property 26183 photo 1
Property 26183 photo 2
Property 26183 photo 3
Property 26183 photo 4
Property 26183 photo 5
Property 26183 photo 6
Property 26183 photo 7
Property 26183 photo 8
Property 26183 photo 9
Property 26183 photo 10
Property 26183 photo 11
Property 26183 photo 12
Property 26183 photo 13
Property 26183 photo 14
Property 26183 photo 15
Property 26183 photo 16
Property 26183 photo 17
Property 26183 photo 18
Property 26183 photo 19
Property 26183 photo 20
Property 26183 photo 21
Property 26183 photo 22
Property 26183 photo 23
  • کد شی 26183
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 100 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 431 000 € 7119 €/m²
  • کد شی 39436
  • مربع متر 201 m²
  • Rooms 5
فروش
1 700 000 € 11409 €/m²
  • کد شی 40918
  • مربع متر 149 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 390 000 € 6150 €/m²
  • کد شی 41253
  • مربع متر 226 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 200 000 € 4316 €/m²
  • کد شی 41264
  • مربع متر 278 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 150 000 € 6886 €/m²
  • کد شی 41265
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 350 000 € 5094 €/m²
  • کد شی 41267
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 211 000 € 5685 €/m²
  • کد شی 41319
  • مربع متر 213 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 323 000 € 4424 €/m²
  • کد شی 41320
  • مربع متر 299 m²
  • فاصله تا دریا 350 m

اشتراک خبرنامه