فروش - اپارتمان 230 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 055 000 €
4587 €/m²
Property 25768 photo 1
Property 25768 photo 2
Property 25768 photo 3
Property 25768 photo 4
Property 25768 photo 5
Property 25768 photo 6
Property 25768 photo 7
Property 25768 photo 8
  • کد شی 25768
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 230 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد اتاق ها: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 230 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 250 000 € 7530 €/m²
  • کد شی 47028
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 3
فروش
1 540 000 € 11323 €/m²
  • کد شی 47030
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 3
فروش
1 300 000 € 4814 €/m²
  • کد شی 47031
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 4
فروش
925 000 € 4625 €/m²
  • کد شی 48660
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 7317 €/m²
  • کد شی 48950
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 4
فروش
1 357 000 € 7935 €/m²
  • کد شی 49051
  • مربع متر 171 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 3797 €/m²
  • کد شی 49700
  • مربع متر 237 m²
  • Rooms 4
فروش
1 430 286 € 7815 €/m²
  • کد شی 49737
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
877 000 € 2884 €/m²
  • کد شی 50531
  • مربع متر 304 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 6159 €/m²
  • کد شی 51193
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه