فروش - اپارتمان 100 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
420 000 €
4200 €/m²
Property 24982 photo 1
Property 24982 photo 2
Property 24982 photo 3
Property 24982 photo 4
Property 24982 photo 5
Property 24982 photo 6
Property 24982 photo 7
Property 24982 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1988
  • سال نوسازی: 2002
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 3883 €/m²
  • کد شی 58949
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
404 000 € 4590 €/m²
  • کد شی 58950
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
374 000 € 4857 €/m²
  • کد شی 58951
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
491 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 58952
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
416 000 € 4378 €/m²
  • کد شی 58953
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 58954
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4679 €/m²
  • کد شی 58955
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4592 €/m²
  • کد شی 58956
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
384 000 € 4517 €/m²
  • کد شی 58957
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4805 €/m²
  • کد شی 58958
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه