فروش - اپارتمان 128 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
790 000 €
6172 €/m²
Property 25037 photo 1
Property 25037 photo 2
Property 25037 photo 3
Property 25037 photo 4
Property 25037 photo 5
Property 25037 photo 6
Property 25037 photo 7
Property 25037 photo 8
Property 25037 photo 9
Property 25037 photo 10
Property 25037 photo 11
Property 25037 photo 12
Property 25037 photo 13
Property 25037 photo 14
Property 25037 photo 15
Property 25037 photo 16
Property 25037 photo 17
  • کد شی 25037
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 128 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 53 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 128 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 6500 €/m²
  • کد شی 50617
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6159 €/m²
  • کد شی 51193
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
845 000 € 8711 €/m²
  • کد شی 51526
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
1 020 000 € 8500 €/m²
  • کد شی 51528
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 3720 €/m²
  • کد شی 51939
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
725 000 € 3961 €/m²
  • کد شی 52248
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
756 126 € 6301 €/m²
  • کد شی 52380
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
815 000 € 6791 €/m²
  • کد شی 54578
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
670 000 € 6203 €/m²
  • کد شی 55944
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 6338 €/m²
  • کد شی 55950
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه