فروش - اپارتمان 80 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
900 000 €
11250 €/m²
Property 44955 photo 1
Property 44955 photo 2
Property 44955 photo 3
Property 44955 photo 4
Property 44955 photo 5
Property 44955 photo 6
  • کد شی 44955
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 80 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 200 000 € 7317 €/m²
  • کد شی 48950
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 3797 €/m²
  • کد شی 49700
  • مربع متر 237 m²
  • Rooms 4
فروش
877 000 € 2884 €/m²
  • کد شی 50531
  • مربع متر 304 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 6159 €/m²
  • کد شی 51193
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
845 000 € 8711 €/m²
  • کد شی 51526
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
1 020 000 € 8500 €/m²
  • کد شی 51528
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
725 000 € 3961 €/m²
  • کد شی 52248
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
756 126 € 6301 €/m²
  • کد شی 52380
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
815 000 € 6791 €/m²
  • کد شی 54578
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
1 200 000 € 6857 €/m²
  • کد شی 54581
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه