فروش - اپارتمان 161 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
800 000 €
4969 €/m²
Property 38532 photo 1
Property 38532 photo 2
Property 38532 photo 3
Property 38532 photo 4
Property 38532 photo 5
Property 38532 photo 6
Property 38532 photo 7
Property 38532 photo 8
Property 38532 photo 9
  • کد شی 38532
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 161 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 2016
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 350 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 161 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 4074 €/m²
  • کد شی 20274
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 4
فروش
658 000 € 6388 €/m²
  • کد شی 22607
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
800 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 23518
  • مربع متر 112 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
650 000 € 3066 €/m²
  • کد شی 24916
  • مربع متر 212 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
790 000 € 6171 €/m²
  • کد شی 25037
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 3
فروش
1 055 000 € 4586 €/m²
  • کد شی 25768
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 5
فروش
672 500 € 8406 €/m²
  • کد شی 29388
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
747 000 € 8300 €/m²
  • کد شی 29393
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
767 500 € 8527 €/m²
  • کد شی 29394
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
852 000 € 8114 €/m²
  • کد شی 29402
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه