فروش - اپارتمان 196 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
745 000 €
3801 €/m²
Property 42023 photo 1
Property 42023 photo 2
Property 42023 photo 3
Property 42023 photo 4
Property 42023 photo 5
Property 42023 photo 6
  • کد شی 42023
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 196 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 196 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 050 000 € 11170 €/m²
  • کد شی 44297
  • مربع متر 94 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
850 000 € 7024 €/m²
  • کد شی 44952
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 11250 €/m²
  • کد شی 44955
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 2
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 44971
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 7798 €/m²
  • کد شی 44979
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
637 500 € 5100 €/m²
  • کد شی 45127
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 6422 €/m²
  • کد شی 45131
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45132
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4581 €/m²
  • کد شی 45134
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه