فروش - اپارتمان 116 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
650 000 €
5603 €/m²
Property 27125 photo 1
Property 27125 photo 2
Property 27125 photo 3
Property 27125 photo 4
Property 27125 photo 5
Property 27125 photo 6
  • کد شی 27125
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 116 m²
  • مساحت زمین 136 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 116 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
658 000 € 6388 €/m²
  • کد شی 22607
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 45387
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
570 000 € 4956 €/m²
  • کد شی 46530
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 5670 €/m²
  • کد شی 46944
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 2
فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 49702
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
577 000 € 4507 €/m²
  • کد شی 50002
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 51403
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
580 000 € 4873 €/m²
  • کد شی 56484
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه