فروش - اپارتمان 157 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
950 000 € 890 000 €
5669 €/m²
Property 44294 photo 1
Property 44294 photo 2
Property 44294 photo 3
Property 44294 photo 4
Property 44294 photo 5
Property 44294 photo 6
Property 44294 photo 7
Property 44294 photo 8
Property 44294 photo 9
Property 44294 photo 10
  • کد شی 44294
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 157 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 157 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 7 طبقه و شامل طبقه 7 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, 2 دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
890 000 € 3886 €/m²
  • کد شی 41726
  • مربع متر 229 m²
  • Rooms 4
فروش
1 031 000 € 6403 €/m²
  • کد شی 42230
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
775 000 € 9011 €/m²
  • کد شی 42318
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
785 000 € 10466 €/m²
  • کد شی 42319
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
890 000 € 2479 €/m²
  • کد شی 42415
  • مربع متر 359 m²
  • Rooms 4
فروش
1 380 000 € 12545 €/m²
  • کد شی 43651
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
851 000 € 6211 €/m²
  • کد شی 44118
  • مربع متر 137 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
Recommended فروش
1 250 000 € 8561 €/m²
  • کد شی 44123
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 250 m

اشتراک خبرنامه