فروش - اپارتمان 212 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
911 000 € 846 000 €
3991 €/m²
Property 33867 photo 1
Property 33867 photo 2
Property 33867 photo 3
Property 33867 photo 4
Property 33867 photo 5
Property 33867 photo 6
Property 33867 photo 7
Property 33867 photo 8
Property 33867 photo 9
  • کد شی 33867
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 212 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 212 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
770 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 40396
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
840 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 41254
  • مربع متر 168 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 000 000 € 3816 €/m²
  • کد شی 41255
  • مربع متر 262 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 200 000 € 4316 €/m²
  • کد شی 41264
  • مربع متر 278 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 150 000 € 6886 €/m²
  • کد شی 41265
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 350 000 € 5094 €/m²
  • کد شی 41267
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
810 000 € 5259 €/m²
  • کد شی 41277
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
780 000 € 5064 €/m²
  • کد شی 41278
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
893 000 € 3899 €/m²
  • کد شی 41310
  • مربع متر 229 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
1 211 000 € 5685 €/m²
  • کد شی 41319
  • مربع متر 213 m²
  • فاصله تا دریا 350 m

اشتراک خبرنامه