فروش - اپارتمان 86 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
735 000 €
8547 €/m²
Property 42316 photo 1
Property 42316 photo 2
Property 42316 photo 3
Property 42316 photo 4
Property 42316 photo 5
Property 42316 photo 6
  • کد شی 42316
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 86 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 86 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
745 000 € 3801 €/m²
  • کد شی 42023
  • مربع متر 196 m²
  • Rooms 3
فروش
1 031 000 € 6403 €/m²
  • کد شی 42230
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 8546 €/m²
  • کد شی 42316
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
775 000 € 9011 €/m²
  • کد شی 42318
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
785 000 € 10466 €/m²
  • کد شی 42319
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 42405
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 2479 €/m²
  • کد شی 42415
  • مربع متر 359 m²
  • Rooms 4
فروش
708 000 €
  • کد شی 42422
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
730 000 € 4478 €/m²
  • کد شی 42489
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه