فروش - اپارتمان 95 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
850 000 €
8947 €/m²
Property 41552 photo 1
Property 41552 photo 2
Property 41552 photo 3
Property 41552 photo 4
Property 41552 photo 5
Property 41552 photo 6
Property 41552 photo 7
Property 41552 photo 8
Property 41552 photo 9
Property 41552 photo 10
Property 41552 photo 11
Property 41552 photo 12
Property 41552 photo 13
Property 41552 photo 14
Property 41552 photo 15
Property 41552 photo 16
Property 41552 photo 17
Property 41552 photo 18
  • کد شی 41552
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 95 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 95 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 38958
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 39254
  • مربع متر 248 m²
  • Rooms 4
فروش
827 000 € 6511 €/m²
  • کد شی 39432
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 059 000 € 6266 €/m²
  • کد شی 39433
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 4
فروش
1 221 000 € 7182 €/m²
  • کد شی 39435
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4312 €/m²
  • کد شی 39672
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
760 000 € 6178 €/m²
  • کد شی 39938
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 3
فروش
725 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 40393
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
770 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 40396
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
840 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 41254
  • مربع متر 168 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه