فروش - اپارتمان 325 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 200 000 €
3692 €/m²
Property 37244 photo 1
Property 37244 photo 2
Property 37244 photo 3
  • کد شی 37244
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 325 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • استخر
  • آسانسور
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 325 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, آسانسور, گاراژ, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 26372
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 600 000 € 15238 €/m²
  • کد شی 29395
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
1 125 000 € 5952 €/m²
  • کد شی 34282
  • مربع متر 189 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 750 000 € 7882 €/m²
  • کد شی 36148
  • مربع متر 222 m²
  • Rooms 5
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 3692 €/m²
  • کد شی 37244
  • مربع متر 325 m²
  • Rooms 3
فروش
1 111 950 € 6464 €/m²
  • کد شی 37329
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
1 290 000 € 8216 €/m²
  • کد شی 37494
  • مربع متر 157 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه