فروش - اپارتمان 172 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 111 950 €
6465 €/m²
Property 37329 photo 1
Property 37329 photo 2
Property 37329 photo 3
Property 37329 photo 4
Property 37329 photo 5
Property 37329 photo 6
Property 37329 photo 7
Property 37329 photo 8
  • کد شی 37329
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 172 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 53 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 172 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 270 000 € 14767 €/m²
  • کد شی 41321
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 230 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41325
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 250 000 € 15243 €/m²
  • کد شی 41329
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41330
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 270 000 € 15487 €/m²
  • کد شی 41334
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 310 000 € 15232 €/m²
  • کد شی 41335
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
940 000 € 5280 €/m²
  • کد شی 41662
  • مربع متر 178 m²
  • Rooms 3
فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 3886 €/m²
  • کد شی 41726
  • مربع متر 229 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه