فروش - اپارتمان 200 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
900 000 €
4500 €/m²
Property 37282 photo 1
Property 37282 photo 2
Property 37282 photo 3
Property 37282 photo 4
Property 37282 photo 5
Property 37282 photo 6
Property 37282 photo 7
  • کد شی 37282
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 200 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 200 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 4968 €/m²
  • کد شی 38532
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
792 000 € 9658 €/m²
  • کد شی 38863
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 2
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 38958
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 39254
  • مربع متر 248 m²
  • Rooms 4
فروش
827 000 € 6511 €/m²
  • کد شی 39432
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 059 000 € 6266 €/m²
  • کد شی 39433
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 4
فروش
1 221 000 € 7182 €/m²
  • کد شی 39435
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
760 000 € 6178 €/m²
  • کد شی 39938
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 3
فروش
725 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 40393
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
770 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 40396
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه