فروش - اپارتمان 359 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
قیمت از 890 000 €
2479 €/m²
Property 42415 photo 1
Property 42415 photo 2
Property 42415 photo 3
Property 42415 photo 4
Property 42415 photo 5
  • کد شی 42415
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 359 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2800 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • Storage room
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 359 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 290 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41330
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 270 000 € 15487 €/m²
  • کد شی 41334
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 310 000 € 15232 €/m²
  • کد شی 41335
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
850 000 € 8947 €/m²
  • کد شی 41552
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
940 000 € 5280 €/m²
  • کد شی 41662
  • مربع متر 178 m²
  • Rooms 3
فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 3886 €/m²
  • کد شی 41726
  • مربع متر 229 m²
  • Rooms 4
فروش
745 000 € 3801 €/m²
  • کد شی 42023
  • مربع متر 196 m²
  • Rooms 3
فروش
1 031 000 € 6403 €/m²
  • کد شی 42230
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه