فروش - اپارتمان 123 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
890 000 €
7236 €/m²
Property 56458 photo 1
Property 56458 photo 2
Property 56458 photo 3
Property 56458 photo 4
Property 56458 photo 5
Property 56458 photo 6
Property 56458 photo 7
Property 56458 photo 8
Property 56458 photo 9
  • کد شی 56458
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 123 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • طبقه: طبقه 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 123 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 270 000 € 14767 €/m²
  • کد شی 41321
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 230 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41325
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 250 000 € 15243 €/m²
  • کد شی 41329
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41330
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 270 000 € 15487 €/m²
  • کد شی 41334
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 310 000 € 15232 €/m²
  • کد شی 41335
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4
فروش
1 031 000 € 6403 €/m²
  • کد شی 42230
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
1 250 000 € 8561 €/m²
  • کد شی 44123
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 250 m

اشتراک خبرنامه