فروش - اپارتمان 144 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
490 000 €
3403 €/m²
Property 39082 photo 1
Property 39082 photo 2
Property 39082 photo 3
Property 39082 photo 4
Property 39082 photo 5
  • کد شی 39082
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 144 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 53 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 144 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
420 000 € 3559 €/m²
  • کد شی 38052
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 3710 €/m²
  • کد شی 38322
  • مربع متر 159 m²
  • Rooms 3
فروش
500 500 € 3575 €/m²
  • کد شی 38324
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5263 €/m²
  • کد شی 38344
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 5035 €/m²
  • کد شی 38567
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 3910 €/m²
  • کد شی 38599
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
459 000 € 3857 €/m²
  • کد شی 38892
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 3
فروش
477 000 € 3407 €/m²
  • کد شی 38924
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
490 000 € 3402 €/m²
  • کد شی 39082
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4032 €/m²
  • کد شی 39232
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه