فروش - اپارتمان 140 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
550 000 €
3929 €/m²
Property 39670 photo 1
Property 39670 photo 2
Property 39670 photo 3
Property 39670 photo 4
Property 39670 photo 5
  • کد شی 39670
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 140 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 53 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 140 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6382 €/m²
  • کد شی 49491
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 3554 €/m²
  • کد شی 49563
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 49702
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
461 000 € 4852 €/m²
  • کد شی 49717
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
530 622 € 4279 €/m²
  • کد شی 49738
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 2
فروش
577 000 € 4507 €/m²
  • کد شی 50002
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 50523
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 50616
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 6500 €/m²
  • کد شی 50617
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه