فروش - اپارتمان 130 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
480 000 €
3692 €/m²
Property 42258 photo 1
Property 42258 photo 2
Property 42258 photo 3
Property 42258 photo 4
Property 42258 photo 5
Property 42258 photo 6
Property 42258 photo 7
Property 42258 photo 8
Property 42258 photo 9
Property 42258 photo 10
Property 42258 photo 11
Property 42258 photo 12
  • کد شی 42258
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 130 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 130 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
580 000 € 4461 €/m²
  • کد شی 21416
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
600 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 23725
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
560 000 € 6436 €/m²
  • کد شی 25956
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
461 000 € 4852 €/m²
  • کد شی 49717
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 2944 €/m²
  • کد شی 52060
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
460 000 € 5168 €/m²
  • کد شی 52061
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
501 228 € 3740 €/m²
  • کد شی 52440
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
498 780 € 3416 €/m²
  • کد شی 56121
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 4
فروش
495 000 € 7734 €/m²
  • کد شی 56452
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه