فروش - اپارتمان 203 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
770 000 €
3793 €/m²
Property 40396 photo 1
Property 40396 photo 2
Property 40396 photo 3
Property 40396 photo 4
Property 40396 photo 5
Property 40396 photo 6
Property 40396 photo 7
Property 40396 photo 8
Property 40396 photo 9
Property 40396 photo 10
Property 40396 photo 11
  • کد شی 40396
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 203 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 203 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 020 000 € 8500 €/m²
  • کد شی 51528
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 3720 €/m²
  • کد شی 51939
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
725 000 € 3961 €/m²
  • کد شی 52248
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
756 126 € 6301 €/m²
  • کد شی 52380
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
815 000 € 6791 €/m²
  • کد شی 54578
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
670 000 € 6203 €/m²
  • کد شی 55944
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 6338 €/m²
  • کد شی 55950
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 4
فروش
875 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 56071
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
650 250 € 4515 €/m²
  • کد شی 56122
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
730 000 € 7525 €/m²
  • کد شی 56457
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه