فروش - اپارتمان 210 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
850 000 €
4048 €/m²
Property 45693 photo 1
Property 45693 photo 2
Property 45693 photo 3
Property 45693 photo 4
Property 45693 photo 5
Property 45693 photo 6
Property 45693 photo 7
  • کد شی 45693
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 210 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 450 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 210 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
850 000 € 8947 €/m²
  • کد شی 41552
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
940 000 € 5280 €/m²
  • کد شی 41662
  • مربع متر 178 m²
  • Rooms 3
فروش
890 000 € 3886 €/m²
  • کد شی 41726
  • مربع متر 229 m²
  • Rooms 4
فروش
745 000 € 3801 €/m²
  • کد شی 42023
  • مربع متر 196 m²
  • Rooms 3
فروش
1 031 000 € 6403 €/m²
  • کد شی 42230
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 8546 €/m²
  • کد شی 42316
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
775 000 € 9011 €/m²
  • کد شی 42318
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
785 000 € 10466 €/m²
  • کد شی 42319
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه