فروش - اپارتمان 88 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
520 000 €
5909 €/m²
Property 41266 photo 1
Property 41266 photo 2
Property 41266 photo 3
Property 41266 photo 4
Property 41266 photo 5
  • کد شی 41266
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 88 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 88 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
531 508 € 4392 €/m²
  • کد شی 46828
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
748 580 € 4678 €/m²
  • کد شی 46829
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
648 000 € 3724 €/m²
  • کد شی 46927
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 46938
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 3
فروش
720 000 € 4556 €/m²
  • کد شی 46939
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5670 €/m²
  • کد شی 46944
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 2
فروش
470 000 € 3481 €/m²
  • کد شی 47015
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3636 €/m²
  • کد شی 48572
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 5058 €/m²
  • کد شی 48791
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
690 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 48936
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه