فروش - اپارتمان 124 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 810 000 €
14597 €/m²
Property 41331 photo 1
Property 41331 photo 2
Property 41331 photo 3
  • کد شی 41331
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 124 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 124 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 870 000 € 16548 €/m²
  • کد شی 41339
  • مربع متر 113 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 010 000 € 16750 €/m²
  • کد شی 41342
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 040 000 € 17000 €/m²
  • کد شی 41346
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 060 000 € 17166 €/m²
  • کد شی 41351
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 090 000 € 17416 €/m²
  • کد شی 41355
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 120 000 € 17666 €/m²
  • کد شی 41359
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 150 000 € 17916 €/m²
  • کد شی 41363
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 180 000 € 18166 €/m²
  • کد شی 41367
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 200 000 € 14666 €/m²
  • کد شی 42950
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
2 000 000 € 14705 €/m²
  • کد شی 43628
  • مربع متر 136 m²
  • فاصله تا دریا 40 m

اشتراک خبرنامه