فروش - اپارتمان 240 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 020 700 €
8420 €/m²
Property 37852 photo 1
Property 37852 photo 2
Property 37852 photo 3
Property 37852 photo 4
Property 37852 photo 5
Property 37852 photo 6
Property 37852 photo 7
Property 37852 photo 8
Property 37852 photo 9
Property 37852 photo 10
  • کد شی 37852
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 240 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 240 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 8 طبقه و شامل طبقه 8 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 800 000 € 16091 €/m²
  • کد شی 41347
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 730 000 € 16347 €/m²
  • کد شی 41349
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 16666 €/m²
  • کد شی 41350
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 060 000 € 17166 €/m²
  • کد شی 41351
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 840 000 € 16321 €/m²
  • کد شی 41352
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 770 000 € 16586 €/m²
  • کد شی 41353
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 16956 €/m²
  • کد شی 41354
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 090 000 € 17416 €/m²
  • کد شی 41355
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 880 000 € 16551 €/m²
  • کد شی 41356
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16766 €/m²
  • کد شی 41357
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه