فروش - اپارتمان 66 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
620 000 €
9394 €/m²
Property 41728 photo 1
Property 41728 photo 2
Property 41728 photo 3
Property 41728 photo 4
Property 41728 photo 5
Property 41728 photo 6
Property 41728 photo 7
Property 41728 photo 8
  • کد شی 41728
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 66 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 66 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
840 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 41254
  • مربع متر 168 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
520 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 41266
  • مربع متر 88 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
565 000 € 4747 €/m²
  • کد شی 41269
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
547 000 € 3506 €/m²
  • کد شی 41272
  • مربع متر 156 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
810 000 € 5259 €/m²
  • کد شی 41277
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
780 000 € 5064 €/m²
  • کد شی 41278
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
893 000 € 3899 €/m²
  • کد شی 41310
  • مربع متر 229 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
711 000 € 4740 €/m²
  • کد شی 41313
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 8947 €/m²
  • کد شی 41552
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه