فروش - اپارتمان 124 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
قیمت از 450 000 € 395 000 €
3185 €/m²
Property 46090 photo 1
Property 46090 photo 2
Property 46090 photo 3
Property 46090 photo 4
Property 46090 photo 5
Property 46090 photo 6
  • کد شی 46090
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 124 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 124 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
370 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 42256
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3692 €/m²
  • کد شی 42258
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 11224 €/m²
  • کد شی 42315
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
370 000 € 3814 €/m²
  • کد شی 42384
  • مربع متر 97 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
650 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 42405
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
525 000 € 5526 €/m²
  • کد شی 43705
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
600 000 € 5084 €/m²
  • کد شی 44286
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 44287
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4297 €/m²
  • کد شی 44293
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
489 000 € 5147 €/m²
  • کد شی 44483
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه