فروش - اپارتمان 163 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
974 000 €
5975 €/m²
Property 46932 photo 1
Property 46932 photo 2
Property 46932 photo 3
Property 46932 photo 4
Property 46932 photo 5
Property 46932 photo 6
Property 46932 photo 7
Property 46932 photo 8
Property 46932 photo 9
  • کد شی 46932
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 163 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 163 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
785 000 € 10466 €/m²
  • کد شی 42319
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
890 000 € 2479 €/m²
  • کد شی 42415
  • مربع متر 359 m²
  • Rooms 4
فروش
1 380 000 € 12545 €/m²
  • کد شی 43651
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
851 000 € 6211 €/m²
  • کد شی 44118
  • مربع متر 137 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
Recommended فروش
1 250 000 € 8561 €/m²
  • کد شی 44123
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 050 000 € 11170 €/m²
  • کد شی 44297
  • مربع متر 94 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
850 000 € 7024 €/m²
  • کد شی 44952
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
1 300 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 44953
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه