فروش - اپارتمان 241 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
850 000 € 720 000 €
2988 €/m²
Property 42721 photo 1
Property 42721 photo 2
Property 42721 photo 3
Property 42721 photo 4
Property 42721 photo 5
Property 42721 photo 6
Property 42721 photo 7
Property 42721 photo 8
Property 42721 photo 9
Property 42721 photo 10
Property 42721 photo 11
Property 42721 photo 12
Property 42721 photo 13
Property 42721 photo 14
Property 42721 photo 15
Property 42721 photo 16
Property 42721 photo 17
Property 42721 photo 18
Property 42721 photo 19
Property 42721 photo 20
Property 42721 photo 21
Property 42721 photo 22
Property 42721 photo 23
Property 42721 photo 24
Property 42721 photo 25
Property 42721 photo 26
Property 42721 photo 27
Property 42721 photo 28
Property 42721 photo 29
Property 42721 photo 30
Property 42721 photo 31
Property 42721 photo 32
Property 42721 photo 33
Property 42721 photo 34
Property 42721 photo 35
Property 42721 photo 36
  • کد شی 42721
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 241 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • آسانسور
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 241 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن, 2 آشپزخانه, 2 حمام, 2 دوش, 2 توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
790 000 € 2791 €/m²
  • کد شی 45676
  • مربع متر 283 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 45693
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
780 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 45694
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 45726
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2904 €/m²
  • کد شی 45941
  • مربع متر 272 m²
  • Rooms 4
فروش
1 135 000 € 9956 €/m²
  • کد شی 46074
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 3
فروش
839 000 € 3585 €/m²
  • کد شی 46304
  • مربع متر 234 m²
  • Rooms 3
فروش
860 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 46527
  • مربع متر 273 m²
  • Rooms 3
فروش
705 000 € 4862 €/m²
  • کد شی 46531
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
748 580 € 4678 €/m²
  • کد شی 46829
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه