فروش - اپارتمان 118 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
600 000 €
5085 €/m²
Property 44286 photo 1
Property 44286 photo 2
Property 44286 photo 3
Property 44286 photo 4
Property 44286 photo 5
Property 44286 photo 6
Property 44286 photo 7
Property 44286 photo 8
Property 44286 photo 9
  • کد شی 44286
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 118 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • کف گرم
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 118 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
620 000 € 6200 €/m²
  • کد شی 31988
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
580 000 € 6304 €/m²
  • کد شی 33758
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 4435 €/m²
  • کد شی 36190
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
570 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 36194
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 3710 €/m²
  • کد شی 38322
  • مربع متر 159 m²
  • Rooms 3
فروش
588 000 € 3607 €/m²
  • کد شی 39253
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 39670
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
560 000 € 3456 €/m²
  • کد شی 39751
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 7333 €/m²
  • کد شی 40856
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
565 000 € 4747 €/m²
  • کد شی 41269
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m

اشتراک خبرنامه