فروش - اپارتمان 160 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
748 580 €
4679 €/m²
Property 46829 photo 1
Property 46829 photo 2
Property 46829 photo 3
Property 46829 photo 4
Property 46829 photo 5
Property 46829 photo 6
  • کد شی 46829
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 160 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 160 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
860 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 46527
  • مربع متر 273 m²
  • Rooms 3
فروش
705 000 € 4862 €/m²
  • کد شی 46531
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
748 580 € 4678 €/m²
  • کد شی 46829
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
648 000 € 3724 €/m²
  • کد شی 46927
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
974 000 € 5975 €/m²
  • کد شی 46932
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
720 000 € 4556 €/m²
  • کد شی 46939
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 4
فروش
925 000 € 4625 €/m²
  • کد شی 48660
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 48936
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6382 €/m²
  • کد شی 49491
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 3797 €/m²
  • کد شی 49700
  • مربع متر 237 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه