فروخته
150 000 €
2143 €/m²
Property 44649 photo 1
Property 44649 photo 2
Property 44649 photo 3
Property 44649 photo 4
Property 44649 photo 5
Property 44649 photo 6
Property 44649 photo 7
Property 44649 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
140 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 38725
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 1
فروش
150 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 41135
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
130 000 € 3023 €/m²
  • کد شی 41183
  • مربع متر 43 m²
  • Rooms 2
فروش
190 000 € 1652 €/m²
  • کد شی 44137
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
185 000 € 2102 €/m²
  • کد شی 44245
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
150 000 € 1851 €/m²
  • کد شی 48458
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 4
فروش
185 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 50423
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2268 €/m²
  • کد شی 50492
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
165 000 € 916 €/m²
  • کد شی 50635
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
215 000 € 2828 €/m²
  • کد شی 50642
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه