فروش - اپارتمان 229 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
890 000 €
3886 €/m²
Property 41726 photo 1
Property 41726 photo 2
Property 41726 photo 3
Property 41726 photo 4
Property 41726 photo 5
Property 41726 photo 6
Property 41726 photo 7
Property 41726 photo 8
Property 41726 photo 9
Property 41726 photo 10
Property 41726 photo 11
  • کد شی 41726
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 229 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 55 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 229 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
930 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 39254
  • مربع متر 248 m²
  • Rooms 4
فروش
827 000 € 6511 €/m²
  • کد شی 39432
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 059 000 € 6266 €/m²
  • کد شی 39433
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 4
فروش
1 221 000 € 7182 €/m²
  • کد شی 39435
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
760 000 € 6178 €/m²
  • کد شی 39938
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 3
فروش
725 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 40393
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
770 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 40396
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
840 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 41254
  • مربع متر 168 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 000 000 € 3816 €/m²
  • کد شی 41255
  • مربع متر 262 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 200 000 € 4316 €/m²
  • کد شی 41264
  • مربع متر 278 m²
  • فاصله تا دریا 150 m

اشتراک خبرنامه