فروش - اپارتمان 198 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
650 000 €
3283 €/m²
Property 45573 photo 1
Property 45573 photo 2
Property 45573 photo 3
  • کد شی 45573
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 198 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 198 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
810 000 € 5259 €/m²
  • کد شی 41277
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
780 000 € 5064 €/m²
  • کد شی 41278
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
893 000 € 3899 €/m²
  • کد شی 41310
  • مربع متر 229 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
711 000 € 4740 €/m²
  • کد شی 41313
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 8947 €/m²
  • کد شی 41552
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
565 000 € 5231 €/m²
  • کد شی 41661
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 2
فروش
940 000 € 5280 €/m²
  • کد شی 41662
  • مربع متر 178 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه