فروش - اپارتمان 229 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
893 000 €
3900 €/m²
Property 41310 photo 1
Property 41310 photo 2
Property 41310 photo 3
Property 41310 photo 4
Property 41310 photo 5
Property 41310 photo 6
Property 41310 photo 7
Property 41310 photo 8
Property 41310 photo 9
  • کد شی 41310
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 229 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 229 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
745 000 € 3801 €/m²
  • کد شی 42023
  • مربع متر 196 m²
  • Rooms 3
فروش
1 031 000 € 6403 €/m²
  • کد شی 42230
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 8546 €/m²
  • کد شی 42316
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
775 000 € 9011 €/m²
  • کد شی 42318
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
785 000 € 10466 €/m²
  • کد شی 42319
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
890 000 € 2479 €/m²
  • کد شی 42415
  • مربع متر 359 m²
  • Rooms 4
فروش
730 000 € 4478 €/m²
  • کد شی 42489
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
851 000 € 6211 €/m²
  • کد شی 44118
  • مربع متر 137 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه