درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 6563 m² در لیماسول
یونان
قبرس
لیماسول
Lemesos
260 000 €
39 €/m²
کد شی
59479
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
6563 m²
منطقه
لیماسول
Location
قبرس () | Lemesos (وسط) (لیماسول)
Details
توضیحات
برای فروش زمین 6563 متر مربع در لیماسول.
لیماسول
Location
حقایق مشابه
فروش
220 000 €
15 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
39844
مربع متر
14400 m²
فاصله تا دریا
21000 m
فروش
250 000 €
478 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
39901
مربع متر
523 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
250 000 €
420 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
39908
مربع متر
595 m²
فاصله تا دریا
1200 m
فروش
220 000 €
180 000 €
139 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
40527
مربع متر
1293 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
260 000 €
14 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
42081
مربع متر
18000 m²
فاصله تا دریا
15000 m
فروش
300 000 €
125 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
43792
مربع متر
2385 m²
فاصله تا دریا
2000 m
Recommended
فروش
280 000 €
119 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
47703
مربع متر
2342 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
315 000 €
418 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
53057
مربع متر
752 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
210 000 €
704 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
53062
مربع متر
298 m²
فاصله تا دریا
1400 m
فروش
335 000 €
251 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
58818
مربع متر
1332 m²
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok