فروش - اپارتمان 137 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
851 000 €
6212 €/m²
Property 44118 photo 1
Property 44118 photo 2
Property 44118 photo 3
Property 44118 photo 4
Property 44118 photo 5
Property 44118 photo 6
Property 44118 photo 7
Property 44118 photo 8
Property 44118 photo 9
Property 44118 photo 10
  • کد شی 44118
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 137 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2020
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 53 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • کف گرم
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 137 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
860 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 46527
  • مربع متر 273 m²
  • Rooms 3
فروش
705 000 € 4862 €/m²
  • کد شی 46531
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
748 580 € 4678 €/m²
  • کد شی 46829
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
974 000 € 5975 €/m²
  • کد شی 46932
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
720 000 € 4556 €/m²
  • کد شی 46939
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 4
فروش
1 250 000 € 7530 €/m²
  • کد شی 47028
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 3
فروش
925 000 € 4625 €/m²
  • کد شی 48660
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 48936
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 7317 €/m²
  • کد شی 48950
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 3797 €/m²
  • کد شی 49700
  • مربع متر 237 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه