فروش - زمین 762 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول مسا Geitonia
460 000 €
603 €/m²
Property 53061 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 90
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش زمین 762 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
414 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23385
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
653 250 € 650 €/m²
  • کد شی 23386
  • مربع متر 1005 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
616 850 € 650 €/m²
  • کد شی 23387
  • مربع متر 949 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
424 800 € 480 €/m²
  • کد شی 23394
  • مربع متر 885 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
570 350 € 550 €/m²
  • کد شی 23396
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
458 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23397
  • مربع متر 917 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
580 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23400
  • مربع متر 1161 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
379 753 € 437 €/m²
  • کد شی 23405
  • مربع متر 869 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
440 000 € 696 €/m²
  • کد شی 26337
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
450 000 € 450 €/m²
  • کد شی 28899
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه