فروش - اپارتمان 149 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Parekklisia Touristiki Periochi
قیمت از 1 740 000 €
11678 €/m²
Property 54598 photo 1
Property 54598 photo 2
Property 54598 photo 3
Property 54598 photo 4
Property 54598 photo 5
Property 54598 photo 6
Property 54598 photo 7
Property 54598 photo 8
Property 54598 photo 9
Property 54598 photo 10
Property 54598 photo 11
Property 54598 photo 12
Property 54598 photo 13
Property 54598 photo 14
Property 54598 photo 15
Property 54598 photo 16
Property 54598 photo 17
Property 54598 photo 18
Property 54598 photo 19
Property 54598 photo 20
Property 54598 photo 21
Property 54598 photo 22
Property 54598 photo 23
Property 54598 photo 24
Property 54598 photo 25
Property 54598 photo 26
Property 54598 photo 27
Property 54598 photo 28
Property 54598 photo 29
Property 54598 photo 30
Property 54598 photo 31
Property 54598 photo 32

Details

  • تعداد طبقات: 6
  • طبقه: طبقه 1
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 60 km
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 149 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 570 000 € 13817 €/m²
  • کد شی 41285
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 600 000 € 14054 €/m²
  • کد شی 41288
  • مربع متر 185 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41292
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41294
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 930 000 € 13985 €/m²
  • کد شی 41323
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 780 000 € 14354 €/m²
  • کد شی 41326
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه