473 000 €
4876 €/m²
Property 56590 photo 1
Property 56590 photo 2
Property 56590 photo 3
Property 56590 photo 4
Property 56590 photo 5
Property 56590 photo 6
Property 56590 photo 7
Property 56590 photo 8
Property 56590 photo 9
Property 56590 photo 10

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 97 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
435 000 € 5723 €/m²
  • کد شی 64893
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
426 000 € 3276 €/m²
  • کد شی 65119
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
431 000 € 5192 €/m²
  • کد شی 65223
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
452 000 € 5445 €/m²
  • کد شی 65224
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
495 000 € 5963 €/m²
  • کد شی 65225
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 65321
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
425 000 € 4086 €/m²
  • کد شی 65462
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 7241 €/m²
  • کد شی 65475
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65768
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه